Date at the Dublin Zoo

Do napisania dzisiejszego postu skłoniła mnie rozmowa podczas wczorajszego wyjścia do pubu ze znajomymi z pracy. Pewien mój kolego wspomniał o tym, że jego córka tak bardzo lubi chodzić do dublińskiego zoo, że aż kupili bilet sezonowy. Kolega zauważył, że jako stałego bywalca zoo zadziwia go ilość par spotykających się w zoo. Podobno, jak to zgodnie wczoraj wszyscy moim znajomi przyznali – chodzenie na pierwszą czy drugą randkę do zoo to typowo dubliński zwyczaj.
Poniżej kilka fotek z mojej wakacyjnej wyprawy do zoo, która nie była co prawda moja pierwszą czy drugą randka, ale za to wyprawą, którą bardzo miło wspominam!

Moze Cie tez zainteresowac
Wielkanocny spacer Mulranny Wicklow Town

3 uwagi do wpisu “Date at the Dublin Zoo

  1. Dokładnie, na dodatek świetny sposób na sprawdzenie kandydata 🙂 Śmiałyśmy się z dziewczynami, że to taki test: jeśli da radę ujarzmić lwa to się nadaje.. 🙂

  2. Nie dfa się ukryć, że jest to miejsce świetne na wyprawy z dziećmi, ale tez i na spacery:) tak przynajmniej ja je odbieram. Nasza rodzina zalicza dublińskie zoo raz lub dwa razy do roku i wciąż jest to dla wszystkich miłe doznanie.

    Anka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s