#DearMe – Advice For My Younger Self

Wpis dla kobiet (oraz mężczyzn, którzy nie boją się rozmawiać o uczuciach)

Jaką radę dałabyś sobie samej gdy byłaś młodziutką dziewczyną te 10, 20, 30, 40 itp lat temu? Z okazji Dnia Kobiet na you tubie pojawiło się mnóstwo filmików z nagraniami takich porad, wszystkie pod hasłem i hashtagiem DearMe. Podobnie dużo porad pojawiło się na twitterze. Powiem szczerze, że ten jutjubowy pomysł bardzo mi się spodobał. Porad dałabym sobie sporo i tu się z Wami nimi dzielę. A Wy, jakie porady dałybyście sobie?

good-advice-quotes-3

dearme1 dearme2 dearme4 dearme5 dearme6 dearme7

dearme

22 uwagi do wpisu “#DearMe – Advice For My Younger Self

   • Nie chcę się tym zadręczać 🙂 przeszłości nie zmienię. Poza tym to zbyt osobiste pytanie i nie nadaje się na obiektywną „prawdę objawioną” 😉 bo każde życie jest indywidualnym doświadczeniem i jego demony są dla każdego „wyjątkowe”.

     • 😀 Ty Kasiu zawsze masz dla mnie dobrą radę… Taka „Ciocia Dobra Rada”.

      Owszem mam jedną uniwersalną radę którą chętnie się podzielę choć intymna bo dotyczy osobistej relacji na „tym” poziomie…
      Brzmi ona: wierzyć w coś więcej jak w to co widzimy wokół, bo wtedy nie trzeba aż tak bardzo dążyć do „wyzyskania” z życia „ile fabryka dała” ale za to można żyć jak „człowiek” nie stanowiąc dla siebie wcale „epicentrum” 😉

 1. Wolę pomilczeć, bo jakakolwiek rada, jaką chciałbym udzielić, mogłaby się zakończyć awanturą, a tego nie chcę. Wolę świętować:-)
  Serdeczności

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s