Polecam blogi czyli #ShareWeek

Pierwszy raz o akcji SHARE WEEK  dowiedziałam się w zeszłym roku mimo, że odbywa się już po raz piąty. Tę akcję polecania autorów przez autorów czyli rozpowszechnianie różnych ciekawych blogów  organizuje Andrzej Tucholski 

Shareweek-gora

Postanowiłam więc i ja podzielić się z Wami blogami, jedyny problem jest taki, że mogę tylko trzema. Jest dużo blogów, które czytam systematycznie czytam oraz takie na które zaglądam od czasu do czasu. o czym niektórzy wiecie gdyż na moim blogowym fejsie, wrzucam nieraz ciekawe wpisy z innych blogów. Spojrzałam na stronę Andrzeja i kilka polecań podanych tam w komentarzach przez innych blogerów. Nie znam żadnych z nich więc pewnie nie pasuję do tej grupy odbiorców która bierze udział w zabawie.  Być może nie zainteresują ich blogi przeze mnie polecane ale polecam je Wam, moim czytelnikom. Wiem, że je docenicie. Wybrałam trzy o których może Wam do tej pory nie mówiłam, ale uwielbiam je i czytam każdego nowego posta.  Pora, żeby przestały być moja tajemnicą. Są one bardzo różne, ale mają jedną cechę wspólną – pozwalają się zrelaksować i wprowadzają spokój duszy. 

Polecam! 

Sphileniok – blog Igora Shpilenoka, który ma dwa domy: w Briańskim Lesie i na Kamczatce. Czasami mieszka gdzieś pomiędzy nimi. Połowę życia spędza w warunkach polowych bo jest fotografem przyrody. Jego zdjęcia dzikiej rosyjskiej przyrody zapierają dech w piersiach. Dzięki niemu poznaję piękno odległych stron a zarazem zachwycam się harmonią i porządkiem jakim rządzi się natura. 

cropped-00001x711

Krakowskie impresje – podejrzane, podsłuchane, podczytane. Jak sama Autorka bloga pisze: „O co chodzi, po co w ogóle chodzić, po co jeździć tyle lat po tym samym mieście. Drogi szerokie, a pole możliwości wąskie, albo na odwrót. Patrzeć pod nogi, ale nie zapomnieć gapić się na ściany i w niebo. Zapisywać, co mówią ludzie. Robić zdjęcia. Pokazać mój Kraków.” I taki właśnie jest ten blog. Strzępki rozmów, myśli, zabawa słów. To wszystko sprawia, że uwielbiam na ten blog zaglądać. Balsam na duszę, inteligentny dowcip, lekkie pióra, obserwatorka z oczami i uszami szeroko otwartymi 🙂 

cropped-img_4309-1

Twoje zwycięstwo  – jak same autorki mówią jest to blog o bieganiu, ale też o zdrowym odżywaniu. Gdy piszą o bieganiu nie robią tego z wyższości niezliczonych maratonów, biegów i kilometrów. Piszą tak, że człowiek wkłada odpowiednie buty i idzie pobiegać lub chociaż na spacer bo mu się chce, bo zainspirowały tym, że to przynosi radość. A ich notatki o zdrowym odżywianiu nie są nachalne i nie brzmią jak wyrocznie. Przepisy za to są proste i smaczne. I do tego lekkim piórem napisane porady na temat doboru obuwia czy bielizny do biegania, (za to ostanie bardzo dziękuję!)  

1-sylwetka

A Wy jakie blogi polecacie? Jeśli natomiast chcecie wziąć udział w akcji Andrzeja pospieszcie się – trwa do 3 kwietnia. 

3 uwagi do wpisu “Polecam blogi czyli #ShareWeek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s